Sedím na konári a je mi dobre

Réžia: Juraj Jakubisko

Scenár: Juraj Jakubisko

Kamera: Laco Kraus

Hudba: Jiří Bulis

Hrajú: Ondřej Pavelka, Bolek Polívka, Markéta Hrubešová, Deana Horváthová-Jakubisková, Viliam Polónyi, Miroslav Macháček, Štefan Kvietik, Stanislav Štepka, Zita Furková, Andrej Hryc, Juliana Mrvová, Nora Kuželová, Štefan Mišovic, Hana Militká, Ľudovít Ozábal, Lotár Radványi, Marta Rašlová, Ľudovít Reiter, Michal Monček, Judita Ďurdiaková, Ján Melkovič, Ján Kroner ml., Adela Gáborová, Jozef Skala, Milada Ondrašíková, Stanislav Hodoš, Vilhelm Perháč, Ivan Drozdy, Ján Mildner, František Desset, Erik Jamrich

Tragikomické ohliadnutie sa za koncom druhej svetovej vojny a obdobím nástupu komunistickej mašinérie. Na tomto pozadí sa odohráva chvíľami až snový príbeh troch hlavných protagonistov - komedianta Pepeho, frontového vojaka Prengela a židovského dievčaťa Ester, ktoré sa vracia z koncentračného tábora. Traja ľudia bez domova sa snažia naplniť svoju predstavu o šťastí. Vybrali si však zlú dobu.

TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=9wAYiOPUYH8

 

Táto web stránka používa cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke web stránky. Kliknutím na tlačidlo „OK“ prijímate súbory cookies a beriete na vedomie naše podmienky ochrany osobných údajov Viac.
OK