Fontána pre Zuzanu

Réžia: Dušan Rapoš Scenár: Karol Hlávka Kamera: Vladimír Ješina Hudba: Vašo Patejdl Hrajú: Eva Vejmělková, Jiří Bábek, Slávo Zahradník, Vladimír Kratina, Miloslav Holub, Ján Géc, André Vícha, Ferdinand Krůta, Vilma Jamnická, Sylvia Turbová, Jana Svobodová-Mařasová, Ondřej Malý, Katarína Šugárová, Marek Bezoušek, Dagmar Pušová, Robo Grigorov, Edo Krajčír, Denisa Mathielighová, Ivan Bališ, Libuše Šedivá, Miroslav Igaz, Eva Gregáňová, Michaela Ruttkayová, Kristína Schreiberová, Ján Hangoni

Jeden z najúspešnejších slovenských hudobných filmov režiséra Dušana Rapoša o prvých láskach a neláskach, priateľstvách i rozchodoch mladých ľudí. Hrdinami príbehu sú 15-roční školáci, ktorí práve ukončili základnú školu a prežívajú svoje posledné prázdniny pred tým, než sa rozídu na rôzne stredné školy. Stredobodom všetkého je opustená vyschnutá fontána uprostred sídliska, kde sa všetci schádzajú. Z partie sa najviac pozornosti venuje mladému budúcemu automechanikovi a muzikantovi Olinovi, ktorý sa z lásky k Zuzane rozhodne opraviť starú fontánu.

TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=J0X33GRdDys

Táto web stránka používa cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke web stránky. Kliknutím na tlačidlo „OK“ prijímate súbory cookies a beriete na vedomie naše podmienky ochrany osobných údajov Viac.
OK